• Evden Eve Nakliyat : Web Sitemize Hoşgeldiniz.!
  • info@ardincnakliyat.com
0216 470 56 31

7/24 Çağrı Noktası

0212 211 20 70

Mobil İletişim

0532 050 26 86

Mobil İletişim

Ambalajlama

Ambalajlama

Nakliye nin hangi alanı olursa olsun bir eşyanın güvenli bir şekidle yeni adresine ulaşımının temeli eşyanın en iyi şekilde ambalajlanmasıdır. Taşımalar eski zamanlarda insanların kendi ambalajlama yöntemlerini kullanmaıs ile yapılmakta buda eşyaları kullanılamaz hale getirmekte idi. Ama zamanla bu hizmetin kurumsal olarak bu hizmeti veren firmaların faaliyete girmesi ve hizmeti sunmaıs sayesinde artık daha güvenli hale gelmiştir.

Eşya Paketleme

Taşıma öncesi ekspertiz hizmeti ile belirlenen eşyalar için en uygun ambalajlama malzemesi kullanımı eşyaların tek bir çizk bile olmadan güvenli bir şekidle yeni konumunda olmasını sağlamaktadır. Bu iş için özel eğitilmiş personel, kullanılan dayanıklı hijyen ambalaj malzemeleri taşıma sırasının yapılması kamyon içine daha güvenli bir şekilde yerleşlimini bu sayede taşımada oluşabilecek tüm pproblemlerinb önüne geçilmesini sağlamaktadır.

Evden Eve Ambalajlama

Eşyalar bulundukları konumşlarda ustalarımız tarafından daha güvenli taşınmalarıo bakımından sökülmekte yeni adresindede aynı şekilde monte edilmektedir. Böylece mobilyalarınız, beyaz eşyalarınız, elektronik eşyalarınız hasar almadan biz maddi kayıp yaşanmadan taşınmış olmaktadır.