• Evden Eve Nakliyat : Web Sitemize Hoşgeldiniz.!
  • info@ardincnakliyat.com
0216 470 56 31

7/24 Çağrı Noktası

0212 211 20 70

Mobil İletişim

0532 050 26 86

Mobil İletişim

Asansörlü Taşıma

Asansörlü Taşıma

Asansörlü Taşıma

Evlerinizi yeni adresinize güven ve sigortalı bir şekilde taşımak adına sizlerde hemen tercihinizi bizden yana kullanabilirsiniz. Özel ve donanımlı araçlarımız, elit ambalajlama sürecimiz ve çalışanlarımızın deneyimi ile artık zamanında bir asansörlü taşıma hizmetini alabilirsiniz. Aynı zamanda asansörlü taşımacılık içinde sizlere öncülük ettiğimizi dile getirmeliyiz.

Asansörlü Evden Eve Taşıma

Eşyalarınızı muhafaza eden, profesyonel bir şekilde sizlerin beklentilerini karşılayan firmamız, senelerden beri en seçkin bir seçim nedeni olmaktadır. Üstelik ucuz ve uygun fiyat arayanlara da yeni taşınacağınız kilometre mesafesi ve eşyalarınızın yoğunluğuna göre bedeller çıkardığımızdan da emin olabilirsiniz. İstanbul asansörlü evden eve taşıma hususunda sizler de İstanbul'da benzersiz bir şirket arıyorsanız hemen bizi arayın ve rezervasyonunuzu vakit kaybetmeden yapmayı başarın.

Asansörlü taşıma günümüzde daha çok tercih edilmeye başlamıştır. Bu taşıma sisteminin tercih edilmesinin nedenleri arasında daha az insan gücü, eşyaların taşınırken zarar görmemesi, taşınma esnasında çevreye zarar verilmemesi gibi etmenler vardır. Asansörün olmadığı durumlarda ya da asansör olup da yönetimin asansörle taşımaya izin vermediği durumlarda ve yüksek katlı binalarda asansörlü taşıma yöntemi kullanılmaktadır. Asansörlü taşıma yönteminin tercih edilebilmesi için geniş bir balkon çift kanatlı kapılar veya Fransız balkon gerekmektedir. Asansör mekanizmasını kurmak için binanın çevresinin de mekanizmayı kurmaya elverişli olması çok önemlidir. Eşyaların bu yöntemle taşınabilmesi için havanın da rüzgarsız olması gerekmektedir. Çünkü rüzgarlı havalarda eşyalar mekanizma üzerinden düşebilir. Bu durum ciddi hasarlara yol açabilir.

Asansörlü Taşımacılık

Asansörlü taşıma ile zamandan tasarruf ederek kolayca taşınabilirsiniz. Bu taşıma yöntemiyle hem çevrenizi hem de apartman sakinlerini daha az rahatsız etmiş olursunuz. Bu sebeple imkanlar elveriyorsa nakliye firmanızla konuşarak asansörlü taşıma yöntemini seçebilirsiniz. Bu taşıma yöntemini seçerken eşyalarınızın zarar görmemesi için nakliye firmasının profesyonel ve güvenilir olması çok önemlidir. Asansörlü taşımayla eşyalarınız daha az zarar görür ve eşyalarınızı uzun süre rahatlıkla kullanabilirsiniz. Firmamız asansörlü taşıma işinde oldukça profesyoneldir. İmkanlar elveriyorsa ve daireniz yüksek katlardaysa asansörlü taşımayı seçmeniz sizin açınızdan daha iyi olacaktır. Asansörlü taşıma için firmamızı tercih edebilirsiniz.