• Evden Eve Nakliyat : Web Sitemize Hoşgeldiniz.!
  • info@ardincnakliyat.com
0216 470 56 31

7/24 Çağrı Noktası

0212 211 20 70

Mobil İletişim

0532 050 26 86

Mobil İletişim

Eşya Depolama

Eşya Depolama

Eşya Depolama

Eşya depolama konusunda güvenilir ve garantili bir firma ile çalışmak gerekir. Depo hizmeti sağlayan firmanın sağlıklı koşullarda eşya muhafaza etmesi önemlidir. Güvenli şekilde verilen eşya depolama hizmeti uygun fiyatlar ile de sunulmalıdır. Nakliyat ve depolama hizmeti için en uygun fiyatlar için karşılaştırma yapmak önemlidir.

İstanbul Ev Eşya Depolama

Depolamada fiyat ekspertiz ile yapılan inceleme sonrasında ortaya çıkmaktadır. Eşyalar kapladığı alana göre fiyat oluşturur. İlk aşamada inceleme yapılır ve fiyat sunulur. Müşteri fiyat konusunda sıkıntı yaşamazsa anlaşma sağlanır. Bu anlaşma sonrasında ise depolama için gün belirlenir. Son aşamada da hizmet tamamlanır. Eşyaların güvenli şekilde depolanması için piyasanın altında fiyatlara itimat etmemek gerekir. Depolama ücretleri aylık ve yıllık olarak belirlenmektedir. Depolama için uzun yıllardır bu sektörde yer alan firmalar tercih edilmelidir. Bu firmaların eşya depolama için yeterli yeri mevcut olacaktır. Aksi tercihte uygun depo alanları olmamasına rağmen sağlıksız koşullarda depolama yapılabilir. Nakliye öncesinde eşyalar liste halinde getirilir. Tutanak ile de müşterilere sunulur.

Depolamada anahtar iki adet bulunmaktadır. İki anahtardan biri firmada kalırken diğer anahtar müşteriye sunulmaktadır. Eşyalar alınmadan önce çalışanlarımıza haber verilmelidir. Yapılan bildirim sonrasında en kısa sürede eşya deposundan eşyalar alınmaktadır. Azami korunma sonrasında eşyalar depolardan hızlı şekilde nakliye edilmektedir. Depoda ev eşyalarından otomobil lastiklerine kadar her şey saklanmaktadır.

Eşya Depolama

Tüm İstanbul’un Anadolu ve Avrupa yakasına eşya depolama hizmeti sunmakta olan firmamız, eşyalarınızın en güvenli ve temiz şekilde muhafaza edilmesi konusunda üstün hizmet kalitesi ise eşyalarınızı iç rahatlığı ile bize emanet edebilmenizi sağlamaktadır. İstanbul eşya depolama arasında nadir hizmetlerden biri olarak sunulan akıllı depolama hizmetimiz ile eşyalarınızın evinizde görünüzün önünde, akıllı konteynerler ile depolandıktan sonra ana depolarımıza transfer edilebilmektedir. Akıllı depolarınızın anahtarı sadece size teslim edilmekte, böylece güvenlik açıklarından oluşacak problemler de giderilmektedir. Depolama sözleşmemizi tüm ayrıntıları ile birlikte okumanızı tavsiye edilmektedir. Böylece İstanbul eşya depolama hizmetimiz kapsamında hangi tip eşyaları depolarımızda saklayabileceğinizi de öğrenmeniz söz konusu olmaktadır.