• Evden Eve Nakliyat : Web Sitemize Hoşgeldiniz.!
  • info@ardincnakliyat.com
0216 470 56 31

7/24 Çağrı Noktası

0212 211 20 70

Mobil İletişim

0532 050 26 86

Mobil İletişim

Kurumsal Taşımacılık

Kurumsal Taşımacılık

Kurumsal Taşımacılık

Kurumsal taşımacılık hizmetlerinde her alanda olduğu gibi hzmet veren firmamız kalitesi ile uzman ekibi ile ve son olarak ta hazırlanan profesyonel çalışma planları ile her türlü taşıma güvenliğini ayağınıza kadar getirmektedir. Kurumsal taşıma genel olarak kamunun ya da özel kurumların şahsi ve özel eşyalarının bir yerden başka bir yere taşınması hizmetine denilmektedir. Çok önemli bir taşıma olan kurumsal taşıma işlemleri için kesinlikle uzman bir firma ile çalışmanız en doğru hareket olacaktır. Firmamız bu konuda sizlere son derece en güvenli hizmetleri en kısa süre içinde sunmaktadır.

İstanbul Kurumsal Taşıma

İstanbul kurumsal taşıma hizmetlerini firmamızın en güvenli ve profesyonel eğitim almış uzman ekibimiz tarafından özenle yapılmaktadır. Eşyalarınız çok güvenli ellerde taşındığı için kesinlikle gözünüz arkada kalmasın. Yapmanız gereken kurumsal taşıma işleriniz kaliteli ve seçkin referansları ile yanınızda her daim olmaya sizlere memnun kalacağınız pişmanlık duymayacağınız endişeye kapılmadan huzurlu geçireceğiniz taşıma olanaklarına sahip nakliye hizmeti sunmaktır.. Her türlü kurumsal taşımacılıkta yani ofis, büro, hastane, banka, okul, fabrika ya da özel kurumları içine almaktadır. Aradığınız her güven ve kaliteyi firmamızdan çok kolay bir şekilde almanız mümkün olmaktadır.

Ofisinizi zaman kaybı olmadan iş kaybına uğramadan taşıtmak için genelde tatil günlerinde taşıma hizmeti gerçekleştirilmekte, daha hızlı bir şekilde yeni iş hayatına başlamanız adına eşyalarınız bulunduğu konumda tek tek türüne göre ayırarak kolilemekte paketlemekte üzerine içinde bulunan eşyaları envanter olarak kaydedip sizlere vermekteyiz. Böylece yaşanabilecek tüm karışıklıkların önüne geçmekteyiz. Ofisinizi kurarken aman bu eşya nede deyip tüm kolileri açıp karışıklığa sebep olmadan size kolay taşınma olanağı sunmaktayız.

Kurumsal Taşımacılık Hizmetleri

Eşya taşıma hizmetlerinin kaliteli bir şekilde alınmasının yanı sıra güven her şeyden çok daha önemli bir yere sahiptir. Kurumsal taşıma hizmetlerini firmamız tarafından en uygun şekilde alma imkanı bulabilirsiniz. Fiyatlar taşıma işlemleri ya da eşyaların çokluğu gibi durumlara göre değişmektedir. Firmamız sizlere en kaliteli ve en güvenli hizmetleri çok hızlı bir şekilde sunarak memnun kalmanızı sağlamaktadır.