• Evden Eve Nakliyat : Web Sitemize Hoşgeldiniz.!
  • info@ardincnakliyat.com
0216 470 56 31

7/24 Çağrı Noktası

0212 211 20 70

Mobil İletişim

0532 050 26 86

Mobil İletişim

Ofis Taşımacılığı

Ofis Taşımacılığı

Ofis Taşımacılığı

Ofis taşımacılığı evden eve nakliyat işlemi gibi sürdürülmektedir. Fakat ofis taşımacılığında daha titiz ve daha dikkatli çalışılması gerekir. Ofislerini taşıyan kişilere bu hizmet sağlanır. Ofislerde taşınılan eşyaların çoğu genellikle mobilya tarzıdır. Üstelik ofislerde evrak ve arşivlenen dosyalarında bulunması göze alınarak daha dikkatli ve daha titiz bir planlama oluşturulmalıdır. Firmamızın sizlere sağlamış olduğu bir takım hizmetler şunlardır;

  1. • Eşyalarınızı en uygun şekilde demontesi ve kolilemesi sağlanır.
  2. • Dosya ve evraklar en özel şekilde paketlenerek üzerine etiket yapıştırılır Böylece karıştırılması engellenmiş olur.
  3. • Mobilyalar işlerinde Usta olan marangozlarımız tarafından önce sökülerek numaralandırılır ardından kurulumu en uygun şekilde sağlanmaktadır.
  4. • Eşyalarınızı numaralandırma tekniği ile ayırt ederiz Böylece taşınırken karmaşaya neden olunmaz.

İstanbul Ofis Taşıma

Ofis taşımacılığı sağlanırken ekiplerimiz önce planlama oluştururlar bu planlama dâhilinde harekete geçerler. Düzenli ve sistemli çalışmalarımız sayesinde herhangi bir aksamaya sebep olmadan ekibimiz ile işimiz hızlıdır. Ayrıca size en ekonomik fiyatlandırma seçenekleri sağlayıp gönlünüzü kazanırız. Güler yüzlü çalışanlarımız ve işlerinde eğitimli olan ustalarımız ile kaliteli taşıma sağlar. Size en iyi şekilde yardımcı olabilmek için önce ofisinizi ziyarete gelerek eşyalarınızı hakkında ön çalışma oluşturmaktayız. Bu çalışma sonrasında paketleme düzeneklerini hazırlar ve taşıma aracımızı belirleriz. Sizlerde işlerinizin aksamasına istemiyorsanız ve zaman kaybı yaşamak yerine kaliteli firma ile çalışarak hızlı taşıma sağlayabilirsiniz. İşini ciddiye alan kurumsal bir firma olarak güven teşkil ederiz.

Depolamada anahtar iki adet bulunmaktadır. İki anahtardan biri firmada kalırken diğer anahtar müşteriye sunulmaktadır. Eşyalar alınmadan önce çalışanlarımıza haber verilmelidir. Yapılan bildirim sonrasında en kısa sürede eşya deposundan eşyalar alınmaktadır. Azami korunma sonrasında eşyalar depolardan hızlı şekilde nakliye edilmektedir. Depoda ev eşyalarından otomobil lastiklerine kadar her şey saklanmaktadır.

Ofis Taşımacılığı

Ofis taşımacılığı sağlarken dikkat edilmesi gereken bir takım noktalar vardır. Bunlardan biri taşınılacak olan eşyaların söküm ve kurumlarına özen göstermektir. Bir diğeri nakliyatın gerçekleşeceği yer ofis olduğu için, eşyaların titizlikle ve korunaklı bir şekilde taşımacılığı gerçekleştirilmelidir. Bu nedenle de sigortalama işinden faydalanılarak oluşabilecek hasar kayıpları önlenir. Örneğin herhangi bir dosya evrak kaybı yaşandığında büyük sorunlara yol açabilir. İşte bu nedenle kurumsal bir firma ile çalışarak işlerinizi garanti altına almış olursunuz. Firmamız eşyalarınıza en uygun paketlemeler sağladığı için sizlere güvenli taşımayı sağlamaktadır. Sizlerde Bu hizmetlerden faydalanmak ve ayrıntılı bilgi sahibi olmak istiyorsanız bizlerle iletişime geçmelisiniz.