• Evden Eve Nakliyat : Web Sitemize Hoşgeldiniz.!
  • info@ardincnakliyat.com
0216 470 56 31

7/24 Çağrı Noktası

0212 211 20 70

Mobil İletişim

0532 050 26 86

Mobil İletişim

Şehiriçi Nakliyat

Şehiriçi Nakliyat

Şehiriçi Nakliyat

Şehiriçi nakliyat hizmetleri; alanında deneyimli bir ekip, son teknoloji teknik donanımlar ve kaliteli nakliye araçları ile yürütülmesi gereken bir faaliyet alanıdır. Yalnızca eşyaların bir yerden başka bir yere taşınması olarak algılanan nakliyecilik hizmetleri artık çok gerilerde kalmış durumda. Günümüzde daha çok evden eve nakliye olarak da adlandırılan nakliye hizmetleri artık sadece eşyaların taşınmasından değil güvenli ve hasarsız bir şekilde taşınmasından da soruludur.

Şehiriçi Evden Eve Nakliyat

Günümüzde özellikle büyük metropollerde son derece yüksek binalar inşa edilmekte ve bu alanlarda standart merdivenle taşıma işlemi neredeyse imkansız bir hal almaktadır. Ancak şehiriçi nakliyat olarak bu soruna getirmiş olduğumuz çağdaş bir yöntem olan asansörlü taşıma sistemimizle taşınma çok daha hızlı bir şekilde gerçekleşebilmektedir. Ayrıca eşyaların merdivenden taşınması sırasında meydana gelebilecek hasar ve risklerin de önüne geçilmiş olunmaktadır.

İstanbul Şehiriçi Nakliyat

Günümüz profesyonel şehiriçi nakliyat sistemini geçmişteki deneyimlerden ve merdiven altı nakliye şirketlerinden ayıran bir diğer özellik ise tüm hizmetlerin sigorta kapsamı altında yerine getiriliyor olmasıdır. Firmamız tarafından müşterilerimize sunmuş olduğumuz tüm şehir içi nakliye hizmetleri sigorta kapsamında olup ekspertizimiz ile imzalayacağınız sözleşme ile eşyalarınızın olası hasarlardan dolayı güvenceye alınmasını sağlamış olursunuz. Ve bu doğrultuda alınan tüm güvenlik önlemlerine rağmen oluşabilecek her türlü hasar ve kazaya ilişkin zarar firmamız tarafından ödenmektedir.